VLTAVÍN je tradičním českým výrobcem masivních interiérových a vchodových dveří již od roku 1994. Jejich úspěch byl vždy postaven na kvalitním českém smrkovém dřevě a precizní kvalitě zpracování bez kompromisů. 

 

Nyní VLTAVÍN přichází v rámci své sortimentní řady s komplexní nabídkou interiérových, požárních, bezpečnostních, vstupních a vchodových dveří, plné škály provedení a dekorů.

Naprostou novinkou jsou dokonale zpracované interiérové dveře s odolnými lamino dekory nebo dýhou za vynikající ceny. Dokonalé zpracování je dáno nejmodernějšími technologiemi a materiály, které jsou při výrobě našich dveří použity. Výběr je prakticky neomezený, v nabídce jsou desítky kombinací, provedení, povrchů, dekorů, prosklení, navíc je možná výroba individuálních zakázek. 

A že si za kvalitou vltavínských dveří stojíme, o tom svědčí i program " doživotní záruka ", který na sortiment poskytujeme.

VLTAVÍN svojí produktovou nabídkou dokazuje, že je plně připraven na potřeby dnešních zákazníků. Samozřejmostí je kvalitní zákaznický servis jako je poradenství, zaměření, nacenění či odborná montáž.

 

Vyzkoušejte dveře a zárubně VLTAVÍN, jsme přesvědčeni, že je to správná volba za skvělé ceny.

en-Novinky

This section is empty.

Contact

Dveře Vltavín Tovární 315
Chrudim
53701
+420 604 166 522
+420 604 776 161
info@amila.cz